Огляди законодавства
2020.01.23

Який строк зберігання звітності з ЄСВ, поданої в електронному вигляді?

Автор: Компанія «Дінай»

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області розповіло про термін зберігання у платника звітності з єдиного внеску, поданої до контролюючих органів в електронному вигляді.

Так, податківці повідомили, що cтрок зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен бути не меншим від строку, встановленого законодавством для відповідних документів на папері (ст. 13 Закону N 851-IV від 22.05.2003 р.).

Разом з тим на керівника підприємства покладено відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років (ст. 8 Закону N 996-XІV від 16.07.99 р.).

Перелік типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів затверджений наказом Мін'юсту N 578/5 від 12.04.2012 р.

Відповідно до ст. 678 п. 7.1 глави 7 розділу І зазначеного Переліку строк зберігання відомостей про застраховану особу, що підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню (з 2011 року - Звіт про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованих страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (персоніфікований облік)) становить 75 років.

--------------------

Повідомлення Головного управління ДПС у Дніпропетровській області від 16.01.2020 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл