Огляди законодавства
2018.02.08

Скільки потрібно складати ПН, якщо протягом одного дня отримано декілька авансів за одним договором?

Автор: Компанія «Дінай»

Фіскали підтвердили, що у випадку отримання кількох авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за один і той же товар у межах одного і того ж договору не вважатиметься помилкою, коли постачальником буде складено одну податкову накладну на загальну суму таких авансових платежів. При цьому періодичність складання податкових накладних протягом звітного (податкового) періоду на одного контрагента-покупця може бути передбачена у цивільно-правовому договорі з таким покупцем. Такого висновку ДФСУ дійшла, посилаючись на норми п.п. 201.1, 201.7 ПКУ та Узагальнюючої податкової консультації, затвердженої наказом ДПС України N 127 від 16.02.2012 р.

----------------------

Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України N 368/6/99-95-42-03-15/ІПК від 31.01.2018 р.


Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл