Огляди законодавства
2017.11.07

Чи вважатиметься помилкою зазначення ціни товару в податковій накладній більш ніж двома знаками після коми?

Автор: Компанія «Дінай»

Податкова накладна чи не єдиний документ, який завжди прискіпливо перевіряється фіскалами. Не меншої уваги йому приділяють і бухгалтери. Так, наприклад, деякі з них задаються питанням щодо можливості включення до податкового кредиту ПН, в якій показник графи 7 "Ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування податку на додану вартість" відображений зі знаками більше двох після коми.

Нагадаємо, що Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Мінфіну N 1307 від 31.12.2015 р. Зокрема, пунктами 4 та 16 Порядку визначено, що всі графи податкової накладної, які мають вартісні показники, заповнюються у гривнях із копійками (крім показника графи 7, у разі якщо для нього інше передбачено чинним законодавством). При цьому в кількісному показнику ПН необхідною кількістю знаків після коми вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у графі 10 ПН. Інших правил щодо заповнення графи 7 податкової накладної немає.

Отже, зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, в якій указано ціну постачання одиниці товару/послуги та яка містить після коми більш ніж два знаки, є підставою для формування податкового кредиту за умови відповідності іншим вимогам, визначеним у ПКУ.

--------------------

Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України N 2442/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 30.10.2017 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл