Семинары
2015.12.15
Организатор: Компанія "Дінай"

Підсумки року: фінансова звітність, декларація з єдиного податку, декларація з ПДВ і податку на прибуток (15 грудня)

«Фінансова звітність, декларація з єдиного податку, декларація з ПДВ і податку на прибуток. Нові критерії пониження ставки з ЄСВ, середній заробіток мобілізованих, нова звітність з військового збору та всі зміни на дату семінару!»

 

15 грудня 2015 р.

(з 10 до 14 з перервою)

(м. Київ, вул. Малишка, 1, конференц-зала Готелю «БРАТИСЛАВА» (метро «Дарниця»))

 

Лектор: Ганна Бикова - керівник Київської редакції та провідний автор бухгалтерського тижневика «Дебет-Кредит», податковий консультант-практик з багаторічним досвідом роботи головним бухгалтером, лектор семінарів на різноманітні бухгалтерські та податкові теми, тренер курсу «Податки» за програмою CAP-CIPA.

 

 

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ


- ПДВ-2015. Система електронного адміністрування.
- Податок на прибуток. Новий порядок розрахунку. Бухгалтерський і податковий облік в одному флаконі.
- Зарплата, кадри та оподаткування.

1. Проекти податкової реформи:

- Аналіз двох проектів - від Мінфіну і від групи депутатів;

- Чого чекати від податкової реформи з ПДВ, податку на прибуток, єдиному податку і зарплатних платежах (ПДФО, ЄСВ та військовий збір).

 

2.НДС. Система електронного адміністрування.

Складання та реєстрація податкових накладних та розрахунків коригувань до них:

- Хто і коли реєструє, і в яких випадках несе відповідальність за порушення термінів, як і куди сплачуються штрафи;

- Як виправити помилки в податкових накладних, і чи потрібно відображати в декларації помилково виписані податкові накладні;

- Обов'язкові та необов'язкові реквізити податкових накладних;

- Зведені податкові накладні та підсумкові за день. У яких випадках можна виписувати і чи можна скористатися, якщо податкову накладну за першою подією своєчасно не зареєстрували.

ПДВ - рахунки: порядок відкриття, поповнення, сплати ПДВ до бюджету та отримання інформації про рух та залишок коштів на рахунку:

- Як повернути зайву суму з ПДВ-рахунку на поточний рахунок?

- Як дізнатися, скільки потрібно доплатити на ПДВ-рахунок, щоб сплатити ПДВ до бюджету?

- Якщо казначейство не списало кошти в останній день сплати ПДВ, але гроші на ПДВ-рахунку були. Хто за це відповідає?

Декларація з ПДВ - порядок заповнення та виправлення помилок:

- Право чи обов'язок на податковий кредит? - Тепер з продовженням на 365 днів!

- Чи можна скористатися правом на податковий кредит за податковими накладними, складеними до 29.07.2015 р .;

- Загадкове додаток Д1 - в яких випадках відбувається коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту в діючій формі декларації;

- Виправлення помилок минулих періодів - як виправити, щоб не заробити нових штрафів?

 

3. Податок на прибуток. Бухгалтерський і податковий облік в одному флаконі.

Фінансовий результат до оподаткування - новий об'єкт оподаткування податком на прибуток. Податкові коригування - хто зобов'язаний їх проводити?

Види податкових коригувань - за операціями з необоротними активами, за фінансовими операціями, створеним резервам і забезпечень і т.д.

Авансові внески в 2015 році. Хто платить авансові внески з податку на прибуток і в які терміни? Зменшення суми податку на прибуток за рахунок сплачених авансових внесків. Єдиний рахунок для сплати і того, й іншого.

Терміни та форму подання декларації з податку на прибуток за 2015 Квартальна звітність по прибутку в 2015 році - хто її подає? Неждані збитки і раптова прибуток - як вони впливають на періодичність подання декларації?

Ув'язка даних фінансової звітності та декларації з податку на прибуток - фінзвітність подаємо разом з декларацією, але чи будуть податківці перевіряти бухгалтерський облік?

Зміни, внесені до податковий облік за прибутку протягом 2015 року, і останні роз'яснення податківців з різних аспектів податкового обліку.

 

4. Зарплата, кадри та оподаткування.

Трудовий кодекс - проект або закон? Що нового він принесе з собою? Підвищена відповідальність за порушення трудового законодавства.

Адміністративна реформа в ФСС з ТВП та ФСС від НВВ: хто нараховує та хто виплачує допомогу за рахунок бюджету?

Виплата лікарняних та декретних.

Подарунки дітям співробітників за рахунок підприємства і профспілок, організація новорічних свят без зайвих податків.

Мобілізовані і строковики - в чому різниця і як відображати їх середній заробіток в обліку.Вартість участі: 360 грн

 

 

ОПЛАТА:


 

 

<<< Завантажити рахунок тут

 

Відповідальний менеджер: Юлія Кашина, тел. (044) 454-75-75, registr@dinai.kiev.ua

 

 

Записатися на семінар

*
*
*
*
Я є користувачем ДПС "Дінай" :
Семінари для бухгалтерів і власників бізнесу

Хто володіє інформацією, той володіє світом!

Бухгалтер – відповідальна і необхідна на будь-якому підприємстві посада. Людина, яка вміє вести бухгалтерський облік, має спеціальну освіту і практичний досвід, без роботи не залишиться в будь-якому разі.
Водночас, якщо ви прагнете підвищувати рівень професіоналізму і знаєте, наскільки важливо бути в курсі актуальних змін в українській законодавчій системі, семінари для бухгалтерів саме для вас!

 

Бухгалтерські семінари – можливість просування по службі або працювати в більш престижній компанії
Що серйозніша фірма, то вищі вимоги до фахівців висуває HR-відділ. Аби ви завжди мали добру репутацію у себе в компанії, а також були конкурентні і затребувані на ринку праці, необхідно не зупиняти навчання і регулярно отримувати нову інформацію. Фахівці компанії "Дінай" постійно готують найкращі семінари для бухгалтерів і власників бізнесу, щоб ви завжди були в курсі актуальних змін і нововведень.

 

На семінарах для бухгалтерів ви отримаєте:

  • інформацію про зміни в законодавстві щодо звітів та інших нюансів бухгалтерської праці;
  • обмін безцінним досвідом з іншими бухгалтерами, відповіді на ваші запитання, спілкування за інтересами;
  • розвиток рис, необхідних для того, аби стати не просто хорошим бухгалтером, а висококласним фахівцем;
  • нові емоції, враження і мотивацію для подальшого розвитку!

 

Золота "сімка", або Які риси має ідеальний бухгалтер:

1. Освіта, грамотність, розвинений інтелект
Людина, котра відповідає за фінансовий звіт, має бути всебічно розвиненою і вміти логічно та ефективно реагувати на форс-мажорні ситуації. Оптимально, якщо ці знання і навички мають документальне підтвердження.
2. Пунктуальність і відповідальність
Помилки бухгалтерів і несвоєчасне оформлення документів можуть занадто дорого коштувати компанії. Тільки будучи пунктуальним, бухгалтер зможе встежити за всіма звітами і термінами, а це першочергово важливо.
3. Системне мислення
Бачили, як працює комп'ютер? Система охоплює всю картину цілком, але при цьому не залишає поза увагою дрібниці. Ідеальний бухгалтер вміє робити те саме. Він своєчасно пропонує ефективні ідеї, які допоможуть підприємству розвиватися.
4. Уміння вчитися і займатися самоосвітою
Бухгалтерський облік не дасть розслабитися і закостеніти у своїх знаннях. Тому ідеальний бухгалтер завжди в тренді. Він у курсі новітніх актів, інструкцій, правил, а також вимог сучасної реальності. Увесь час оновлюючи свої знання, відвідуючи курси та семінари, бухгалтер зростає і вдосконалюється.
5. Гнучкість
Уміння знаходити компроміси між інтересами свого підприємства і держави, при цьому не порушуючи закон, – ознака висококласного фахівця, яким ви і прагнете стати. Бухгалтер бачить нюанси і різночитання в нормативних документах, щоб використовувати їх в інтересах своєї фірми. Але завжди робить це законно, так, щоб не причепилися. Викручуватися чесно – вищий бухгалтерський пілотаж.
6. Чесність і законослухняність
Ідеальний бухгалтер не порушує закону. Гнучко діючи в його рамках, він усе одно повинен вести "білу" бухгалтерію.
7. Лояльність
Навіть при навантаженнях, які звалюються на бухгалтера, він повинен бути чудовим дипломатом і майже психологом. Знаходити спільну мову з керівництвом та іншими працівниками в однаковій мірі – обов'язок ідеального бухгалтера.

 

Виховати і розвинути в собі всі ці риси допоможуть семінари для бухгалтерів, які пропонує Компанія "Дінай". Замовляйте місце на найближчий семінар прямо зараз і удосконалюйтеся разом з нами!