Семинары
2015.03.11
Организатор: Компанія "Дінай"

Весняний семінар від Компанії "Дінай": ПДВ - 2015

11 березня 2015 р.

Весняний семінар від Компанії «Дінай»


ПДВ-2015:
НОВА ПДВ-ДЕКЛАРАЦІЯ. ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ. ЕЛЕКТРОННЕ АДМІНІСТРУВАННЯ. ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ, СПЛАТИ І БЮДЖЕТНОГО ВІДШКОДУВАННЯ

 

 

Місце проведення:

Київ, пр. Перемоги, 84
Nivki Hall (ст. метро «Нивки»)
http://nivki-hall.com.ua/contacts/

 

Лектор:

Сергій Дробоття – експерт-консультант з питань оподаткування, аналітик ІТС 1С Україна, автор численних статей і публікацій в бухгалтерських виданнях, має багаторічний досвід роботи в ДПАУ і газеті "БУХГАЛТЕРІЯ".

 

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

 

9:30 Реєстрація слухачів

 

10:00 1 частина. Практичне застосування податкової накладної. Електронне адміністрування. Порядок нарахування, сплати та бюджетного відшкодування.

 

База оподаткування-2015: продаж товарів / послуг нижче ціни придбання, собівартості і/або залишкової балансової вартості.

 

Електронна форма податкової накладної. Обов'язкова реєстрація в ЄРПН:

- форма податкової накладної та порядок її заповнення (аналіз наказу МФУ від 14.11.2014 р N 1129 з урахуванням змін, внесених наказом від 23.01.2015 р N 13);

- "поголовна" реєстрація податкових накладних в ЄРПН та порядок застосування штрафів за нереєстрацію податкових накладних в ЄРПН;

- обмін податковими накладними з контрагентами;

- розрахунки коригування до податкових накладних: нюанси реєстрації в ЄРПН. Варіанти виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної;

- чи можна захиститися від недбайливих контрагентів і чому скаржитися на постачальника марно.

 

Електронне адміністрування ПДВ:

- правила роботи в першому півріччі 2015 року. Порядок застосування спеціальної формули для реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН;

- використання електронних ПДВ-рахунків в тестовому і робочому режимах (поповнення з банківського рахунку, перерахування до бюджету, повернення на рахунок платника);

- порядок застосування спеціальної формули для реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН після 1 липня 2015 року.

 

12:00 -12: 30 Кава пауза.

 

2 частина. Нові форми ПДВ-звітності.

 

- нова форма декларації з ПДВ (наказ Мінфіну України від 23.09.2014 р N 966 з урахуванням змін, внесених наказом від 23.01.2015 р N 13);

- податковий кредит звітного періоду: податкові накладні минулих звітних періодів, розрахунки коригування, "замінники" податкових накладних, митні декларації, бухгалтерські довідки;

- особливості заповнення розділу III декларації з ПДВ: порядок розрахунку сум податку, що підлягають сплаті до бюджету або бюджетному відшкодуванню (зміни до ст. 200 Податкового кодексу);

- новий розділ IV декларації: погашення від'ємного значення податку минулих звітних періодів;

- імпорт послуг: нарахування податкових зобов'язань та відображення податкового кредиту в 2015 році;

- виправлення помилок минулого періоду, у тому числі і з метою досягнення податкового компромісу.

 

Продовження пільг: операції з поставки металобрухту та зернових культур. Відшкодування ПДВ не буде ні для кого!

 

14:30 Закінчення Семінару. Розіграш призів від Компанії «Дінай».

 

У вартість входить:

- Консультаційно-інформаційні послуги;

- Роздатковий матеріал;

- Кава-брейк.

 

Вартість участі: 560 грн (без ПДВ)

Для користувачів систем «Дінай»: 490 грн (без ПДВ)

При реєстрації двох і більше учасників від однієї організації - знижка 10%

Реєстрація на семінар:

(044) 454-75-75

klients@dinai.kiev.ua


www.dinai.com

Семінари для бухгалтерів і власників бізнесу

Хто володіє інформацією, той володіє світом!

Бухгалтер – відповідальна і необхідна на будь-якому підприємстві посада. Людина, яка вміє вести бухгалтерський облік, має спеціальну освіту і практичний досвід, без роботи не залишиться в будь-якому разі.
Водночас, якщо ви прагнете підвищувати рівень професіоналізму і знаєте, наскільки важливо бути в курсі актуальних змін в українській законодавчій системі, семінари для бухгалтерів саме для вас!

 

Бухгалтерські семінари – можливість просування по службі або працювати в більш престижній компанії
Що серйозніша фірма, то вищі вимоги до фахівців висуває HR-відділ. Аби ви завжди мали добру репутацію у себе в компанії, а також були конкурентні і затребувані на ринку праці, необхідно не зупиняти навчання і регулярно отримувати нову інформацію. Фахівці компанії "Дінай" постійно готують найкращі семінари для бухгалтерів і власників бізнесу, щоб ви завжди були в курсі актуальних змін і нововведень.

 

На семінарах для бухгалтерів ви отримаєте:

  • інформацію про зміни в законодавстві щодо звітів та інших нюансів бухгалтерської праці;
  • обмін безцінним досвідом з іншими бухгалтерами, відповіді на ваші запитання, спілкування за інтересами;
  • розвиток рис, необхідних для того, аби стати не просто хорошим бухгалтером, а висококласним фахівцем;
  • нові емоції, враження і мотивацію для подальшого розвитку!

 

Золота "сімка", або Які риси має ідеальний бухгалтер:

1. Освіта, грамотність, розвинений інтелект
Людина, котра відповідає за фінансовий звіт, має бути всебічно розвиненою і вміти логічно та ефективно реагувати на форс-мажорні ситуації. Оптимально, якщо ці знання і навички мають документальне підтвердження.
2. Пунктуальність і відповідальність
Помилки бухгалтерів і несвоєчасне оформлення документів можуть занадто дорого коштувати компанії. Тільки будучи пунктуальним, бухгалтер зможе встежити за всіма звітами і термінами, а це першочергово важливо.
3. Системне мислення
Бачили, як працює комп'ютер? Система охоплює всю картину цілком, але при цьому не залишає поза увагою дрібниці. Ідеальний бухгалтер вміє робити те саме. Він своєчасно пропонує ефективні ідеї, які допоможуть підприємству розвиватися.
4. Уміння вчитися і займатися самоосвітою
Бухгалтерський облік не дасть розслабитися і закостеніти у своїх знаннях. Тому ідеальний бухгалтер завжди в тренді. Він у курсі новітніх актів, інструкцій, правил, а також вимог сучасної реальності. Увесь час оновлюючи свої знання, відвідуючи курси та семінари, бухгалтер зростає і вдосконалюється.
5. Гнучкість
Уміння знаходити компроміси між інтересами свого підприємства і держави, при цьому не порушуючи закон, – ознака висококласного фахівця, яким ви і прагнете стати. Бухгалтер бачить нюанси і різночитання в нормативних документах, щоб використовувати їх в інтересах своєї фірми. Але завжди робить це законно, так, щоб не причепилися. Викручуватися чесно – вищий бухгалтерський пілотаж.
6. Чесність і законослухняність
Ідеальний бухгалтер не порушує закону. Гнучко діючи в його рамках, він усе одно повинен вести "білу" бухгалтерію.
7. Лояльність
Навіть при навантаженнях, які звалюються на бухгалтера, він повинен бути чудовим дипломатом і майже психологом. Знаходити спільну мову з керівництвом та іншими працівниками в однаковій мірі – обов'язок ідеального бухгалтера.

 

Виховати і розвинути в собі всі ці риси допоможуть семінари для бухгалтерів, які пропонує Компанія "Дінай". Замовляйте місце на найближчий семінар прямо зараз і удосконалюйтеся разом з нами!