Семинары

Місце проведення: Київ, вул. Саксаганського, 6, Будинок кіно, «Зелена зала».

Доповідач:
Дмитро Сушко - сертифікований аудитор, податковий консультант, к. е. н., судовий експерт, керуючий партнер аудиторської компанії PSP Audit, більше 16 років аудиторської практики, володар сертифікатів DipIFR АССA і IAB, автор численних публікацій в спеціалізованих ЗМІ.

Програма семінару:

9:30 - 10:00 Реєстрація на семінарі

10:00 Початок семінару

1. Єдиний соціальний внесок

1.1 База нарахування ЄСВ: мінімальна та максимальна. Найгірші очікування не виправдалися. Нова умова для приватних підприємців і виплат нижче однієї мінімальної заробітної плати.
1.2 Зміна ставки ЄСВ: коефіцієнт на 2015 рік і на майбутні періоди. Умови і правила для застосування.
1.3 Приклад розрахунку ЄСВ, щоб зрозуміти кому вигідно, а кому ні, і наскільки реальний економічний ефект від податкової реформи.
1.4 Зміни відповідальності за порушення при сплаті та декларування ЄСВ. За несвоєчасну подачу звітності, за несплату самостійно задекларованої суми, при виявленні заниження ЄСВ при податковій перевірці.
1.5 Трудові договори: допуск працівника до роботи за новими умовами.

2. ПДФО

2.1 Збільшення ставки ПДФО з 17% до 20%: що буде обкладатися?
2.2 Пасивні доходи: уточнена термінологія, нова ставка. Виняток з оподаткування дивідендів платниками податку на прибуток.
2.3 Підприємці на загальній системі оподаткування: розширено список витрат, які можуть зменшити об'єкт оподаткування. Коли реєстрація Книги обліку доходів і витрат не обов'язкова?
2.4 Витрати на відрядження: що обкладається і не обкладається.

3. Військовий збір: нова база оподаткування

4. ПДВ

4.1 Реєстрація платником: нові умови для відмови в реєстрації.
4.2 Електронне адміністрування: новий період введення, умови роботи в перехідному періоді, правило використання від'ємного значення, заявленого бюджетного відшкодування, зміни в сумі ліміту, працюємо без перевірок.
4.3 Жорсткі штрафи за порушення терміну реєстрації податкових накладних.
4.4 Плата за використання комп'ютерної програми підлягає обкладенню ПДВ.
4.5 Поставка нижче собівартості власної готової продукції (послуг) прирівняна до загальних правил для таких операцій.
4.6 Зменшено термін на право відображення податкової накладної у складі податкового кредиту. Податковий кредит по податкових накладних, складених до 01.01.2015г. Період відображення податкової накладної зареєстрованої в наступному місяці. Оформлення операції зі зміни призначення використання активу з невиробничого у виробничий. Податкова накладна з імпорту послуг. Пролонгація строку звільнення від оподаткування деяких операцій.
4.7 Врегульоване виправлення помилково заповнених податкових накладних.
4.8 Процедура автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ: спрощення критеріїв не збільшить число користувачів.

12:00 - 12:30 Кава-брейк

5. Податок на прибуток

5.1 Повністю новий механізм розрахунку бази оподаткування. Рівняння на фінансову звітність. Перевірка ДФСУ даних бухгалтерського обліку. Значимість облікової політики.
5.2 Дискримінація платників податків щодо необхідності коригування фінансового результату для оподаткування. Визначення річного доходу і можливість спростити облік.
5.3 Облік різниць, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів на підприємстві. Операції, які зменшують і збільшують фінансовий результат для оподаткування. Винятки в застосуванні деяких методів амортизації. Чому важливо встановлювати один термін амортизації для необоротного активу. Ремонти та поліпшення: на що слід звернути увагу.
5.4 Облік різниць, що виникають при формуванні резервів (забезпечень) на підприємстві. Операції, які зменшують і збільшують фінансовий результат для оподаткування. Резерв сумнівних боргів і відображення сумнівної дебіторської заборгованості.
5.5 Облік різниць, що виникають при здійсненні фінансових операцій. Повне перезавантаження податкового обліку процентів за борговими зобов'язаннями. Вплив контрольованих операцій на базу оподаткування. Особливості обліку інвестицій за методом участі в капіталі. Особливі випадки збільшення бази оподаткування на 30% вартості товарів (робіт, послуг). Як правильно розрахувати суму роялті для цілей оподаткування. Зайва благодійність збільшує базу оподаткування. Тимчасові обмеження відображення в податковому обліку від'ємного результату від операцій з цінними паперами.
5.6 Витрати не пов'язані з господарською діяльністю, витрати подвійного призначення, поворотна фінансова допомога.
5.7 Вплив суми від'ємного об'єкта оподаткування минулих періодів на фінансовий результат для оподаткування.
5.8 Оподаткування дивідендів: нове визначення «дивіденди» без комунальних, державних і казенних підприємств. Новий механізм розрахунку авансового внеску по дивідендах, як варіант для зменшення податкового навантаження. Можливість заліку авансових платежів за дивідендами з авансовими платежами з податку. Коли авансовий внесок не стягується і які пільги скасовані з 1 січня 2015 року.
5.9 Зміни в оподаткуванні доходів, отриманих нерезидентами на території України.
5.10 Ставки податку: основна, для ІТ-індустрії, привілейовані галузі. Неплатники податку. Особливі види діяльності.
5.11 Якій категорії платників обов'язкова сплата авансових внесків з податку на прибуток. Платники податків, які можуть не платити авансові внески. Чи є обов'язковим внесення авансових внесків при збитку в 1 кварталі поточного року? Порядок визначення та сплати авансових внесків у 2015 році та наступних періодах.
5.12 Нові терміни подання річної декларації з податку на прибуток: як подавати звітність за 2014 і до чого готуватися в 2015 році. Перший звітний період за новими правилами. Перший звітний період для новостворених підприємств. Терміни звітного періоду для с/г виробників та критерії визнання с/г виробником для цілей податку на прибуток.

6. Оподаткування платників єдиного податку

6.1 Скорочення кількості груп платників податку. Особливості переводу тих, хто до 31.12.2014г. перебував на групах, яких вже немає з 01.01.2015г.
6.2 Детальний порівняльний аналіз старих і нових критеріїв для кожної групи. Зміни в обмеженні на кількість найманих працівників. Що змінилося у видах діяльності, якими не можуть займатися платники єдиного податку.
6.3 Змінені ставки єдиного податку: з ПДВ та без ПДВ.
6.4 Окрема група для платників фіксованого сільськогосподарського податку.
6.5 Продаж основних засобів: два варіанти для податкового обліку
6.6 Посередницькі операції у податковому обліку з 01.01.2015г.
6.7 Земельний податок і податок на нерухомість. Чи є пільги.
6.8 Оподаткування за новою ставкою ПДФО нарахованих дивідендів на користь фізичної особи-засновника юридичною особою на єдиному податку.
6.9 Обов'язковість роботи через РРО. Строки застосування в розрізі груп та видів діяльності. Можливі преференції з податкових перевірок. Електронна звітність з РРО з 01.01.2015г.

7. Податок на нерухомість та інші зміни.

14:30 Закінчення семінару. Розіграш призів від Компанії «Дінай»

Вартість участі у семінарі - 540 грн (без ПДВ),
Для користувачів правових систем - 420 грн (без ПДВ)

У вартість входить:
- Інформаційно-консультаційні послуги;
- Роздатковий матеріал;
- Кава-брейк.

Реєстрація на семінар:
(044) 454-75-75
klients@dinai.kiev.ua