Семинары

Місце проведення: Київ, пр. 40-річчя Жовтня (Голосіївський), 70, готель «Мир», великий конференц-зал (ст. Метро «Голосіївська»).

Лектори:
Дробоття Сергій Миколайович - експерт-консультант з питань оподаткування, аналітик ІТС Україна, автор численних статей і публікацій в бухгалтерських виданнях, має багаторічний досвід роботи в ДПАУ і газеті "БУХГАЛТЕРИЯ".
.
Анна Степанець -
керівник відділу аналітики Компанії "Дінай", експерт-аналітик в області господарського права, автор численних публікацій.

Програма семінару

9:30 Реєстрація на семінарі

10:00 I частина. ПДВ - 2015 (Дробоття С. М.)

1. Нові форми податково-облікових документів

1.1. Знайомство з новою податковою накладною (наказ Міністерства фінансів України від 14.11.2014 р 1129), яка застосовується з 1 січня 2015 року.
1.2. Реєстр виданих та отриманих податкових накладних в оновленому вигляді (наказ Міністерства фінансів України від 23.09.2014 р № 958): його доля в 2015 році.
1.3. Нова форма податкової декларації та додатків до неї (наказ Міністерства фінансів України від 23.09.2014 р № 966), яка подається за грудень 2014 року.

2. Система електронного адміністрування податку: бути чи не бути?
Коли чекати впровадження системи електронного адміністрування і як підготуватися до неї (можливе корегування змісту цього розділу ближче до дати проведення семінару).

3. Річний перерахунок податкового кредиту з ПДВ
Що потрібно знати, аналіз роз'яснень ГФС.

4. Інші ПДВ-зміни
База оподаткування, реєстрація платником ПДВ, імпорт послуг, скасування пільг і т.д.

13:00 Бізнес-ланч

13:30 II частина. Податкова реформа та інші зміни, про які необхідно знати бухгалтеру (експерти-аналітики Компанії «Дінай»)


1. Проект податкової реформи (як зміниться спрощена система оподаткування, прогресивна шкала оподаткування ПДФО, доля військового збору, зміни в податку на прибуток, нові підходи в оподаткуванні нерухомості, нові ставки ЄСВ та інші важливі зміни) – Тарас Шарий

2. Огляд норм, що набувають чинності у 2015 році (боротьба з корупцією та відмиванням коштів, розкриття інформації щодо вигодоодержувачів, звіт про квоту неконкурентноздатних працівників, біометричні паспорти, новий закон про освіту та багато іншого) – Ганна Степанець

15:30 Закінчення семінару. Розіграш призів від Компанії «Дінай»

Вартість участі у семінарі: 490 грн (без ПДВ),
для користувачів правових систем «Дінай» - 380 грн (без ПДВ).
При реєстрації двох і більше осіб від однієї організації - знижка 10%.

У вартість включено:
- інформаційно-консультаційні послуги,
- роздаткові матеріали,
- бізнес-ланч.

Крім того, кожного учасника річного семінару від Компанії «Дінай» чекають приємні подарунки та сюрпризи!

Реєстрація на семінар - за тел .: (044) 454-75-75, klients@dinai.kiev.ua