Семинары
2014.12.26
Организатор: Компанія "Дінай"

Річний семінар: ПДВ - 2015 та інші важливі законодавчі зміни: що треба знати бухгалтеру

Місце проведення: Київ, пр. 40-річчя Жовтня (Голосіївський), 70, готель «Мир», великий конференц-зал (ст. Метро «Голосіївська»).

Лектори:
Дробоття Сергій Миколайович - експерт-консультант з питань оподаткування, аналітик ІТС Україна, автор численних статей і публікацій в бухгалтерських виданнях, має багаторічний досвід роботи в ДПАУ і газеті "БУХГАЛТЕРИЯ".
.
Анна Степанець -
керівник відділу аналітики Компанії "Дінай", експерт-аналітик в області господарського права, автор численних публікацій.

Програма семінару

9:30 Реєстрація на семінарі

10:00 I частина. ПДВ - 2015 (Дробоття С. М.)

1. Нові форми податково-облікових документів

1.1. Знайомство з новою податковою накладною (наказ Міністерства фінансів України від 14.11.2014 р 1129), яка застосовується з 1 січня 2015 року.
1.2. Реєстр виданих та отриманих податкових накладних в оновленому вигляді (наказ Міністерства фінансів України від 23.09.2014 р № 958): його доля в 2015 році.
1.3. Нова форма податкової декларації та додатків до неї (наказ Міністерства фінансів України від 23.09.2014 р № 966), яка подається за грудень 2014 року.

2. Система електронного адміністрування податку: бути чи не бути?
Коли чекати впровадження системи електронного адміністрування і як підготуватися до неї (можливе корегування змісту цього розділу ближче до дати проведення семінару).

3. Річний перерахунок податкового кредиту з ПДВ
Що потрібно знати, аналіз роз'яснень ГФС.

4. Інші ПДВ-зміни
База оподаткування, реєстрація платником ПДВ, імпорт послуг, скасування пільг і т.д.

13:00 Бізнес-ланч

13:30 II частина. Податкова реформа та інші зміни, про які необхідно знати бухгалтеру (експерти-аналітики Компанії «Дінай»)


1. Проект податкової реформи (як зміниться спрощена система оподаткування, прогресивна шкала оподаткування ПДФО, доля військового збору, зміни в податку на прибуток, нові підходи в оподаткуванні нерухомості, нові ставки ЄСВ та інші важливі зміни) – Тарас Шарий

2. Огляд норм, що набувають чинності у 2015 році (боротьба з корупцією та відмиванням коштів, розкриття інформації щодо вигодоодержувачів, звіт про квоту неконкурентноздатних працівників, біометричні паспорти, новий закон про освіту та багато іншого) – Ганна Степанець

15:30 Закінчення семінару. Розіграш призів від Компанії «Дінай»

Вартість участі у семінарі: 490 грн (без ПДВ),
для користувачів правових систем «Дінай» - 380 грн (без ПДВ).
При реєстрації двох і більше осіб від однієї організації - знижка 10%.

У вартість включено:
- інформаційно-консультаційні послуги,
- роздаткові матеріали,
- бізнес-ланч.

Крім того, кожного учасника річного семінару від Компанії «Дінай» чекають приємні подарунки та сюрпризи!

Реєстрація на семінар - за тел .: (044) 454-75-75, klients@dinai.kiev.ua

Семінари для бухгалтерів і власників бізнесу

Хто володіє інформацією, той володіє світом!

Бухгалтер – відповідальна і необхідна на будь-якому підприємстві посада. Людина, яка вміє вести бухгалтерський облік, має спеціальну освіту і практичний досвід, без роботи не залишиться в будь-якому разі.
Водночас, якщо ви прагнете підвищувати рівень професіоналізму і знаєте, наскільки важливо бути в курсі актуальних змін в українській законодавчій системі, семінари для бухгалтерів саме для вас!

 

Бухгалтерські семінари – можливість просування по службі або працювати в більш престижній компанії
Що серйозніша фірма, то вищі вимоги до фахівців висуває HR-відділ. Аби ви завжди мали добру репутацію у себе в компанії, а також були конкурентні і затребувані на ринку праці, необхідно не зупиняти навчання і регулярно отримувати нову інформацію. Фахівці компанії "Дінай" постійно готують найкращі семінари для бухгалтерів і власників бізнесу, щоб ви завжди були в курсі актуальних змін і нововведень.

 

На семінарах для бухгалтерів ви отримаєте:

  • інформацію про зміни в законодавстві щодо звітів та інших нюансів бухгалтерської праці;
  • обмін безцінним досвідом з іншими бухгалтерами, відповіді на ваші запитання, спілкування за інтересами;
  • розвиток рис, необхідних для того, аби стати не просто хорошим бухгалтером, а висококласним фахівцем;
  • нові емоції, враження і мотивацію для подальшого розвитку!

 

Золота "сімка", або Які риси має ідеальний бухгалтер:

1. Освіта, грамотність, розвинений інтелект
Людина, котра відповідає за фінансовий звіт, має бути всебічно розвиненою і вміти логічно та ефективно реагувати на форс-мажорні ситуації. Оптимально, якщо ці знання і навички мають документальне підтвердження.
2. Пунктуальність і відповідальність
Помилки бухгалтерів і несвоєчасне оформлення документів можуть занадто дорого коштувати компанії. Тільки будучи пунктуальним, бухгалтер зможе встежити за всіма звітами і термінами, а це першочергово важливо.
3. Системне мислення
Бачили, як працює комп'ютер? Система охоплює всю картину цілком, але при цьому не залишає поза увагою дрібниці. Ідеальний бухгалтер вміє робити те саме. Він своєчасно пропонує ефективні ідеї, які допоможуть підприємству розвиватися.
4. Уміння вчитися і займатися самоосвітою
Бухгалтерський облік не дасть розслабитися і закостеніти у своїх знаннях. Тому ідеальний бухгалтер завжди в тренді. Він у курсі новітніх актів, інструкцій, правил, а також вимог сучасної реальності. Увесь час оновлюючи свої знання, відвідуючи курси та семінари, бухгалтер зростає і вдосконалюється.
5. Гнучкість
Уміння знаходити компроміси між інтересами свого підприємства і держави, при цьому не порушуючи закон, – ознака висококласного фахівця, яким ви і прагнете стати. Бухгалтер бачить нюанси і різночитання в нормативних документах, щоб використовувати їх в інтересах своєї фірми. Але завжди робить це законно, так, щоб не причепилися. Викручуватися чесно – вищий бухгалтерський пілотаж.
6. Чесність і законослухняність
Ідеальний бухгалтер не порушує закону. Гнучко діючи в його рамках, він усе одно повинен вести "білу" бухгалтерію.
7. Лояльність
Навіть при навантаженнях, які звалюються на бухгалтера, він повинен бути чудовим дипломатом і майже психологом. Знаходити спільну мову з керівництвом та іншими працівниками в однаковій мірі – обов'язок ідеального бухгалтера.

 

Виховати і розвинути в собі всі ці риси допоможуть семінари для бухгалтерів, які пропонує Компанія "Дінай". Замовляйте місце на найближчий семінар прямо зараз і удосконалюйтеся разом з нами!