Семинары
2017.06.22
Организатор: Компанія "Дінай"

ВІДПУСКА- 2017

 

Розпочався довгоочікуваний сезон відпусток, який ми всі з нетерпінням чекали весь рік.

У зв'язку з цим у бухгалтерів та кадровиків виникають запитання щодо оформлення і порядку надання відпусток, їх оплати та відображення в звітності.

Найактуальніші моменти цієї теми розглядатимуться у нашому вебінарі-практикумі "ВІДПУСТКИ - 2017", який відбудеться 22 червня 2017 р. Зверніть увагу, цей захід триватиме 2 години. Протягом першої години розглядатимуться найголовніші моменти даної теми, протягом другої - даватимуться відповіді на запитання слухачів, отримані до проведення вебінару-практикуму на нашу електронну адресу.

 

ЛЕКТОР

 

 

 

Шарий Тарас - експерт - аналітик Компанії «Дінай» з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, має  великий досвід консультування, автор численних публікацій, працював в провідних профвиданнях з  бухгалтерського обліку та оподаткування.

 

 

ПРОГРАМА ВЕБІНАРА

 

1. Хто, коли та на скільки може піти у відпустку.

2. Створення відпускного резерву (розрахунковий приклад).

3. Оформлення та порядок надання відпусток.

4. Оплата відпусток та відображення у звітності.

5. За що роботодавець несе відповідальність.

 

 

РЕГЛАМЕНТ

 

Вебінар-практикум складається з 2 частин:

1 частина - основна частина;

2 частина - відповіді на питання;

Тривалість: 2:00

Мова: українська


Зауважте! Всі запитання, отримані до проведення вебінару-практикуму, обов’язково будуть включені до програми заходу. Свої запитання просимо надсилати не пізніше 21 червня на електронну адресу: seminar@dinai.kiev.ua


Вартість одного вебінара

 

Вартість участи для користувачів систем «Дінай»

255 грн

Базова вартість

325 грн

 

 

 

 

Прохання, після оплати рахунку надсилати свої реквізити:

(e-mail, назва фірми; контактна особа; телефон)


Ваш відповідальний менеджер: Марія Тимощенко,

тел. 067-827-35-26,

067-402-41-12,

050-440-32-34

seminar@dinai.kiev.ua

Семінари для бухгалтерів і власників бізнесу

Хто володіє інформацією, той володіє світом!

Бухгалтер – відповідальна і необхідна на будь-якому підприємстві посада. Людина, яка вміє вести бухгалтерський облік, має спеціальну освіту і практичний досвід, без роботи не залишиться в будь-якому разі.
Водночас, якщо ви прагнете підвищувати рівень професіоналізму і знаєте, наскільки важливо бути в курсі актуальних змін в українській законодавчій системі, семінари для бухгалтерів саме для вас!

 

Бухгалтерські семінари – можливість просування по службі або працювати в більш престижній компанії
Що серйозніша фірма, то вищі вимоги до фахівців висуває HR-відділ. Аби ви завжди мали добру репутацію у себе в компанії, а також були конкурентні і затребувані на ринку праці, необхідно не зупиняти навчання і регулярно отримувати нову інформацію. Фахівці компанії "Дінай" постійно готують найкращі семінари для бухгалтерів і власників бізнесу, щоб ви завжди були в курсі актуальних змін і нововведень.

 

На семінарах для бухгалтерів ви отримаєте:

  • інформацію про зміни в законодавстві щодо звітів та інших нюансів бухгалтерської праці;
  • обмін безцінним досвідом з іншими бухгалтерами, відповіді на ваші запитання, спілкування за інтересами;
  • розвиток рис, необхідних для того, аби стати не просто хорошим бухгалтером, а висококласним фахівцем;
  • нові емоції, враження і мотивацію для подальшого розвитку!

 

Золота "сімка", або Які риси має ідеальний бухгалтер:

1. Освіта, грамотність, розвинений інтелект
Людина, котра відповідає за фінансовий звіт, має бути всебічно розвиненою і вміти логічно та ефективно реагувати на форс-мажорні ситуації. Оптимально, якщо ці знання і навички мають документальне підтвердження.
2. Пунктуальність і відповідальність
Помилки бухгалтерів і несвоєчасне оформлення документів можуть занадто дорого коштувати компанії. Тільки будучи пунктуальним, бухгалтер зможе встежити за всіма звітами і термінами, а це першочергово важливо.
3. Системне мислення
Бачили, як працює комп'ютер? Система охоплює всю картину цілком, але при цьому не залишає поза увагою дрібниці. Ідеальний бухгалтер вміє робити те саме. Він своєчасно пропонує ефективні ідеї, які допоможуть підприємству розвиватися.
4. Уміння вчитися і займатися самоосвітою
Бухгалтерський облік не дасть розслабитися і закостеніти у своїх знаннях. Тому ідеальний бухгалтер завжди в тренді. Він у курсі новітніх актів, інструкцій, правил, а також вимог сучасної реальності. Увесь час оновлюючи свої знання, відвідуючи курси та семінари, бухгалтер зростає і вдосконалюється.
5. Гнучкість
Уміння знаходити компроміси між інтересами свого підприємства і держави, при цьому не порушуючи закон, – ознака висококласного фахівця, яким ви і прагнете стати. Бухгалтер бачить нюанси і різночитання в нормативних документах, щоб використовувати їх в інтересах своєї фірми. Але завжди робить це законно, так, щоб не причепилися. Викручуватися чесно – вищий бухгалтерський пілотаж.
6. Чесність і законослухняність
Ідеальний бухгалтер не порушує закону. Гнучко діючи в його рамках, він усе одно повинен вести "білу" бухгалтерію.
7. Лояльність
Навіть при навантаженнях, які звалюються на бухгалтера, він повинен бути чудовим дипломатом і майже психологом. Знаходити спільну мову з керівництвом та іншими працівниками в однаковій мірі – обов'язок ідеального бухгалтера.

 

Виховати і розвинути в собі всі ці риси допоможуть семінари для бухгалтерів, які пропонує Компанія "Дінай". Замовляйте місце на найближчий семінар прямо зараз і удосконалюйтеся разом з нами!