Семинары
2017.05.23
Организатор: 7eminar.com

Налоговый Контроль & Проверки Гоструда

ЛЕКТОР

 

Александр Смирнов
Адвокат. Специализация — легальная оптимизация налогообложения, налоговые конфликты, защита бизнеса и должностных лиц от неправомерных действий контролирующих органов.Опыт работы — более 12 лет.


ТЕМЫ И ДАТЫ УРОКОВ:


УРОК 1. НОВОЕ В НАЛОГОВОМ КОНТРОЛЕ-2017

Дата: 23 мая 2017 г.

Продолжительность урока: 2 часа (15:00—17:00)


Усиление отслеживания пересорта номенклатуры товаров (услуг)Кодировка согласно УКТ ВЭД и ГКПУ всех товаров и услуг (п.п. «і» п. 201.1 НКУ).

Приостановление регистрации налоговых накладных: процедура, сроки, последствия, порядок обжалования решения о блокировании.

Критерии оценки степени рисков, достаточных для блокирования регистрации НН/РК – видение Минфина.

Постановление КМУ от 29.03.2017 г. № 190 «Об установлении оснований для принятия решения комиссией ГФС о регистрации НН/РК в ЕРНН или об отказе в такой регистрации».

Насколько существенным будет человеческий фактор?

Как проходит тестовый период приостановления регистрации НН/РК.

Промежуточные итоги.Как ГФС продолжает блокирование деятельности предприятий, несмотря на запрет расторгать в одностороннем порядке договор о признании электронных документов

Что такое фактическое приостановление договора?

Дополнительное соглашение к договору о признании электронных документов.Почему фискалы принуждают бизнес к его заключению?

Почему возможны проблемы с регистрацией налоговых накладных и отчетностью при смене адреса регистрации?

План ваших действий, если ГФС не подписывает договор.?Мораторий на налоговые проверки предприятий из зоны АТО.УРОК 2. ПРОВЕРКИ ГОСТРУДА 2017 – ЧТО ДЕЛАТЬ, ЕСЛИ К ВАМ ПРИШЛИ?

Дата: 2 июня 2017 г.

Продолжительность урока: 2 часа (15:00—17:00)


План комплексных проверок на 2017 год (Приказ Минэкономразвития от 15.11.2016 г. №1909).

Ищите свое предприятие!Критерии, увеличивающие вероятность проверки Гоструда.

Как потерять привлекательность для проверяющих?Абсурдность новых порядков осуществления государственного надзора и контроля за соблюдением законодательства о труде.

Проверки Гоструда и закон №877 «Об основных принципах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности».

Соотношение и важные моменты.

 

 

Комплект
видеоуроков
УРОК 1УРОК 2
Акционная стоимость

765 грн

478 грн 479грн

Базовая стоимость участия


965грн
578грн 579грн

 

Ваш ответственный менеджер: Мария Тимощенко

тел. 067-827-35-26,

067-402-41-12,

050-440-32-34

seminar@dinai.kiev.ua


Семінари для бухгалтерів і власників бізнесу

Хто володіє інформацією, той володіє світом!

Бухгалтер – відповідальна і необхідна на будь-якому підприємстві посада. Людина, яка вміє вести бухгалтерський облік, має спеціальну освіту і практичний досвід, без роботи не залишиться в будь-якому разі.
Водночас, якщо ви прагнете підвищувати рівень професіоналізму і знаєте, наскільки важливо бути в курсі актуальних змін в українській законодавчій системі, семінари для бухгалтерів саме для вас!

 

Бухгалтерські семінари – можливість просування по службі або працювати в більш престижній компанії
Що серйозніша фірма, то вищі вимоги до фахівців висуває HR-відділ. Аби ви завжди мали добру репутацію у себе в компанії, а також були конкурентні і затребувані на ринку праці, необхідно не зупиняти навчання і регулярно отримувати нову інформацію. Фахівці компанії "Дінай" постійно готують найкращі семінари для бухгалтерів і власників бізнесу, щоб ви завжди були в курсі актуальних змін і нововведень.

 

На семінарах для бухгалтерів ви отримаєте:

  • інформацію про зміни в законодавстві щодо звітів та інших нюансів бухгалтерської праці;
  • обмін безцінним досвідом з іншими бухгалтерами, відповіді на ваші запитання, спілкування за інтересами;
  • розвиток рис, необхідних для того, аби стати не просто хорошим бухгалтером, а висококласним фахівцем;
  • нові емоції, враження і мотивацію для подальшого розвитку!

 

Золота "сімка", або Які риси має ідеальний бухгалтер:

1. Освіта, грамотність, розвинений інтелект
Людина, котра відповідає за фінансовий звіт, має бути всебічно розвиненою і вміти логічно та ефективно реагувати на форс-мажорні ситуації. Оптимально, якщо ці знання і навички мають документальне підтвердження.
2. Пунктуальність і відповідальність
Помилки бухгалтерів і несвоєчасне оформлення документів можуть занадто дорого коштувати компанії. Тільки будучи пунктуальним, бухгалтер зможе встежити за всіма звітами і термінами, а це першочергово важливо.
3. Системне мислення
Бачили, як працює комп'ютер? Система охоплює всю картину цілком, але при цьому не залишає поза увагою дрібниці. Ідеальний бухгалтер вміє робити те саме. Він своєчасно пропонує ефективні ідеї, які допоможуть підприємству розвиватися.
4. Уміння вчитися і займатися самоосвітою
Бухгалтерський облік не дасть розслабитися і закостеніти у своїх знаннях. Тому ідеальний бухгалтер завжди в тренді. Він у курсі новітніх актів, інструкцій, правил, а також вимог сучасної реальності. Увесь час оновлюючи свої знання, відвідуючи курси та семінари, бухгалтер зростає і вдосконалюється.
5. Гнучкість
Уміння знаходити компроміси між інтересами свого підприємства і держави, при цьому не порушуючи закон, – ознака висококласного фахівця, яким ви і прагнете стати. Бухгалтер бачить нюанси і різночитання в нормативних документах, щоб використовувати їх в інтересах своєї фірми. Але завжди робить це законно, так, щоб не причепилися. Викручуватися чесно – вищий бухгалтерський пілотаж.
6. Чесність і законослухняність
Ідеальний бухгалтер не порушує закону. Гнучко діючи в його рамках, він усе одно повинен вести "білу" бухгалтерію.
7. Лояльність
Навіть при навантаженнях, які звалюються на бухгалтера, він повинен бути чудовим дипломатом і майже психологом. Знаходити спільну мову з керівництвом та іншими працівниками в однаковій мірі – обов'язок ідеального бухгалтера.

 

Виховати і розвинути в собі всі ці риси допоможуть семінари для бухгалтерів, які пропонує Компанія "Дінай". Замовляйте місце на найближчий семінар прямо зараз і удосконалюйтеся разом з нами!