Огляди законодавства
2017.12.14

НБУ полегшив бізнесу дострокове погашення кредитів у інвалюті

Автор: Компанія «Дінай»

Нацбанк розширив можливості бізнесу в частині дострокового погашення кредитів у іноземній валюті. Відповідні зміни внесено до Постанови Правління НБУ N 410 від 13.12.2016 р.

Зокрема, розширено перелік випадків, коли бізнес може достроково погашати кредити і позики в інвалюті, одержаній резидентами від нерезидентів. Відтепер можливе дострокове погашення кредиту чи позики, в реалізації яких повністю або частково бере участь іноземна держава через уповноважених осіб - шляхом кредитування, страхування чи гарантування.

Окрім цього, НБУ скасував обмеження на максимальну суму переказів інвалюти для операцій уповноважених банків, що здійснюються на підставі індивідуальних ліцензій НБУ. Раніше протягом одного календарного місяця максимальний ліміт за такими операціями становив 50000 доларів США (в еквіваленті). У подальшому банки зможуть проводити такі перекази інвалюти на суму, визначену в індивідуальній ліцензії.

----------------------

Постанова Правління Національного банку України "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 13 грудня 2016 року N 410" (N 128 від 12.12.2017 р.)

Офіційне опублікування на сайті НБУ: 13.12.2017 р.

Дата набрання чинності: 14.12.2017 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл