Наші нагороди

Золота книга ділової еліти України

Наприкінці 2000 року Андрій Найдек та Компанія "Дінай" були занесені до "Золотої книги ділової еліти України".

Андрій Володимирович Найдек, молодий перспективний науковець, коли настав час перебудови і відкрилися нові можливості для ініціативних людей, залишив науку "на потім" і обрав шлях бізнесмена. Тоді, в період зародження
Української держави, він задумав і випустив перший комп'ютерний збірник законодавства України під назвою "Автоматизований довідник з зовнішньої торгівлі "Перший Помічник".

Маючи на меті поширення правових знань серед підприємців України, 25 грудня 1992 року Андрій Найдек засновує власне підприємство - Компанію "Дінай" - "Ділова інформація від Найдека". З того часу життя Андрія нерозривно пов'язане з діяльністю очолюваної ним фірми, а його гордість - це ідеї, які Компанія втілила у життя.

Компанія "Дінай" зробила ставку на невеликі довідкові системи як більш доступні за змістом та вартістю. Такий вибір виправдав себе - нині Компанія "Дінай" широко відома в Україні, її послугами користуються понад 50 тис. організацій, довідково-правові системи продають і обслуговують більш ніж 100 організацій-партнерів в усіх областях України.

Набули популярності довідково-правові системи для бухгалтера "Дінай:Гросбух", для директора "Дінай:Бос", для менеджера із зовнішньоекономічної діяльності "Дінай:ЗЕДексперт", для оператора фондового ринку "Дінай:Цінні папери", а також СПС «Дінай:Судова практика», що представляє практику вирішення судових спорів у різних галузях господарської діяльності. Результатом тісної співпраці з Державною комісією з цінних паперів і фондового ринку стала електронна версія журналу "Ринок цінних паперів України". Це перша електронна версія офіційного друкованого видання органу
державної влади України.

Вимоги до програмного забезпечення, що постійно зростають, змусили Компанію "Дінай" започаткувати в 1999 році розробку довідково-правових систем нового покоління. Це системи, побудовані за ідеологією баз даних, які містять тексти документів у форматі редактора Microsoft Word та сумісні з популярним пакетом Microsoft Office. Уже влітку 2000 року Компанія "Дінай" репрезентувала довідково-правову систему у новому стандарті - "Дінай:Гроссбух-2000". Це
перша з правових систем, у якій всі документи зберігаються в doc-форматі.

Прагнучи до об'єднання зусиль всіх організацій, які виробляють та поширюють інформацію для ведення бізнесу в Україні, восени 2000 року Компанія "Дінай" стала співзасновником Всеукраїнської асоціації центрів ділової інформації.

Компанія "Дінай" стрімко розвивається. Щотижня понад 10 тис. користувачів довідково-правових систем отримують нові нормативні акти, статті з провідних бізнесових видань і консультації фахівців. У компанії та її генерального директора великі плани - створення довідково-правових систем з інших сфер діяльності, пошук нових шляхів поширення правових та економічних знань серед українських підприємців.