Програми для клієнтів
2012.04.05

З Друзями краще!

Якщо Ви є користувачем будь-якої з довідково-правових систем від Компанії «Дінай», у Вас є чудова можливість отримати цінний подарунок від «Дінай», а своєму колезі, другу чи знайомому подарувати суттєву знижку на придбання нашої системи!


Порадьте своєму другу правові системи «Дінай»!

Ваш друг отримає гарантовану знижку 50% на настановний комплект будь-якої з правових систем «Дінай». Ми зв'яжемося з Вашим другом і проведемо безкоштовну демонстрацію системи.

 

Після того, як він придбає будь-яку з довідково-правових систем від Компанії «Дінай» вже зі знижкою, Ви отримаєте гарантований подарунок на власний вибір.


Для того щоб взяти участь у Програмі «З Друзями краще!», Вам необхідно:

  • Порекомендувати своєму другові довідково-правову систему від Компанії «Дінай» та отримати його попередню усну згоду на безкоштовне ознайомлення з системами від Компанії «Дінай»;
  • Надіслати на адресу news@dinai.kiev.ua лист, де необхідно вказати:

- свої контактні дані (ПІБ, місце роботи і займана посада, контактний телефон);

- контактні дані Вашого друга (ПІБ, місце роботи і займана посада, контактний телефон, електронну адресу, місто);

- інформацію про попередню згоду Вашого друга ознайомитися з системами «Дінай».


Ми будемо брати до уваги листи, в яких Ви вкажете всі необхідні дані. Компанія «Дінай» гарантує конфіденційність всієї отриманої інформації.


Також Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 454-75-75 або зв'язатися з нашими регіональними представниками: www.dinai.com/dealers

Важливо!

  • Якщо Ваш друг вирішить придбати будь-яку з довідково-правових систем від Компанії«Дінай» в період дії інших наших акційних пропозицій - найкращу для себе цінову пропозицію він може вибрати сам. У такому випадку Ви все одно отримуєте свій подарунок за умовами Програми «З Друзями краще!».
  • Новим клієнтом Компанії «Дінай» вважається будь-який клієнт, що придбав будь-яку довідково-правову систему від Компанії «Дінай» та оплатив 2 місяці абонентського обслуговування.

 

Більше друзів - більше подарунків!

Пишіть нам news@dinai.kiev.ua

 

Програма «З Друзями краще!» діє на постійній основі.