Огляди законодавства
2020.11.20

Мінфін затвердив вимоги щодо створення контрольної стрічки в програмних РРО

Автор: Компанія «Дінай»

Мінфін наказом N 477 від 05.08.2020 р. вніс зміни до Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби (N 1057 від 08.10.2012 р.).

Відтепер зазначеними Вимогами встановлюються критерії щодо створення контрольної стрічки в електронній формі:

- у РРО для різних сфер застосування;

- у програмних РРО;

- вимоги до модемів, за допомогою яких РРО передаватимуть дані в електронній формі дротовими або бездротовими каналами зв'язку згідно з технологією, розробленою НБУ.

Так, ПРРО має забезпечувати:

- створення та зберігання контрольної стрічки на ПРРО у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн до передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера. Така передача завершується отриманням від контролюючого органу підтвердження про доставку таких документів;

- під час роботи в режимі офлайн присвоєння кожному створеному електронному розрахунковому документу та фіскальному звітному чеку фіскального номера з діапазону фіскальних номерів, сформованого фіскальним сервером контролюючого органу.

Також Мінфін затвердив Порядок функціонування Системи обліку даних реєстраторів розрахункових операцій. Цим Порядком встановлюється механізм функціонування Системи обліку даних РРО щодо отримання від РРО та програмних РРО визначених законодавством даних та збереження таких даних у базі даних інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС.

--------------------

Наказ Міністерства фінансів України "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 08 жовтня 2012 року N 1057" (N 477 від 05.08.2020 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.11.2020 р. за N 1094/35377

Дата набрання чинності: з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл