Огляди законодавства
2020.11.19

Перераховуєте кошти з поточного рахунка на електронний: як заповнити платіжне доручення?

Автор: Компанія «Дінай»

Регіональні податківці нагадують, що рахунок у системі електронного адміністрування податку (електронний рахунок) - рахунок, відкритий платнику податку в Державній казначейській службі, на який перераховуються кошти відповідно до п. 200-1.4 ПКУ.

При цьому, при заповненні реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з поточного рахунка платника на його електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ:

- у полі "Отримувач" необхідно заповнювати назву платника;

- у полі "Код" необхідно заповнювати податковий номер платника податку, за яким ведеться облік у контролюючих органах;

- у полі "Банк отримувача" необхідно заповнювати "Казначейство України (ел. адм. подат.)";

- у полі "N рахунка" необхідно заповнювати номер електронного рахунка у системі електронного адміністрування ПДВ за стандартом IBAN.

Податківці наголошують, що реквізит "Призначення платежу" платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.

При перерахуванні коштів з поточного рахунка платника на електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ у полі "Призначення платежу" друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. Наприклад: "перераховано з власного поточного рахунка на електронний рахунок".

--------------------

Повідомлення Головного управління ДПС у Тернопільській області від 18.11.2020 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл