Огляди законодавства
2020.09.16

ДПС оновила перелік кодів товарів УКТЗЕД для моніторингу ПН/РК

Автор: Компанія «Дінай»

Державна податкова служба України виклала у новій редакції Перелік кодів товарів згідно з УКТЗЕД, які застосовуються для визначення відповідності податкових накладних/розрахунків коригування, які подано для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, критеріям ризиковості здійснення операції при здійсненні автоматизованого моніторингу.

Даний Перелік оновлено з метою удосконалення автоматизованого моніторингу щодо перевірки відповідності операцій, відображених у ПН/РК, поданих для реєстрації у ЄРПН, критеріям ризиковості здійснення операцій відповідно до вимог постанови КМУ N 1165 від 11.12.2019 р.

Зауважимо, що новий Перелік діє з 8 вересня 2020 року.

--------------------

Наказ Державної податкової служби України "Про внесення змін до наказу ДПС від 03.02.2020 N 67 "Про затвердження Переліку кодів товарів згідно з УКТЗЕД, які застосовуються для визначення відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям ризиковості здійснення операції" (N 479 від 08.09.2020 р.)

 

 

 

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл