Огляди законодавства
2020.05.21Увага!

Карантин продовжено до 22 червня, але з послабленнями

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін продовжив дію карантину до 22 червня 2020 року. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом'якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього буде 5 етапів пом'якшення карантину.  Відповідне рішення було прийняте на засіданні КМУ 20 травня за ініціативи МОЗ.

Крім того, Уряд запроваджує ознаки епідемічної ситуації в регіонах, а саме: інцидентність, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, а також кількість ПЛР та ІФА тестів. На основі цих показників прийматимуться рішення щодо послаблення карантину.

Нагадаємо, що рішення про пом'якшення карантину в кожному регіоні приймаються Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До 22 травня в Україні діє перший етап пом'якшення, а з 22 - буде запроваджений другий.

Так, у регіонах, в яких здійснюється послаблення карантину, дозволяється:

1) з 22 травня:

- проведення спортивних змагань до 50 осіб та без глядачів;

- проведення релігійних заходів (не більше однієї особи на 10 м2);

- роботу міського та приміського транспорту;

- діяльність готелів (без ресторанів);

2) з 25 травня:

- роботу метрополітену;

- відвідування дитячих садків.

Наразі тексту документа ще не оприлюднено.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл