Огляди законодавства
2020.02.14

Банки отримали додатковий час для розкриття повної інформації про послуги в рекламі та на сайтах

Автор: Компанія «Дінай»

Нацбанк надав фінансовим установам додатковий час на адаптацію до нових вимог щодо розкриття інформації про послуги на вебсайтах та в рекламі. Так, вимоги до банків запрацюють, починаючи з 2 червня 2020 року (раніше вимоги до вебсайтів мали вступити в дію з 2 березня 2020 року).

Як зазначається, упродовж лютого-травня 2020 року Нацбанк разом із банками проведуть спільну роботу та відпрацюють вимоги, аби з червня споживачі могли легко отримувати від фінансових установ вичерпну, прозору та зрозумілу інформацію про банківські послуги.

Головна зміна, яка має відбутися на вебсайтах та рекламі банків, - має з'явитися достовірна, правдива, актуальна та достатня за обсягом інформація про послуги, їхню повну вартість для споживача, умови отримання та ризики.

--------------------

Постанова Правління Національного банку України "Про внесення зміни до постанови

Правління Національного банку України від 28 листопада 2019 року N 141" (N 18 від 11.02.2020 р.)

Офіційне опублікування на сайті НБУ: 12.02.2020 р.

Дата набрання чинності: 13.02.2020 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл