Огляди законодавства
2020.01.14

Підписано закон щодо вдосконалення вищої освіти

Автор: Компанія «Дінай»

Президент підписав Закон N 392-ІХ від 18.12.2019 р. щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Закон має на меті врегулювання процедури ліцензування освітньої діяльності, вступу на навчання для здобуття вищої освіти, реалізації міждисциплінарних освітніх програм.

Крім того, документ урегульовує питання, що стосуються забезпечення якості вищої освіти, форм здобуття освіти, вимог до керівників закладів вищої освіти, Національної рамки кваліфікацій тощо.

Передбачено також створення передумов для більш рівного доступу до освіти та якісного вимірювання результатів навчання завдяки розширенню сфери використання зовнішнього незалежного оцінювання.

Згідно з законом, вступники зможуть отримати додаткові бали під час конкурсного відбору. Так, максимальна вага додаткового балу за мотиваційний лист складатиме від 0 до 1% конкурсного балу, за умови оприлюднення результатів оцінювання мотиваційних листів на веб-сайті закладу.

--------------------

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти" (N 392-IX від 18.12.2019 р.)

Дата набрання чинності: з дня, наступного за днем його опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл