Огляди законодавства
2019.11.07

ФОП подав звіт з ЄСВ не за встановленою формою: який штраф?

Автор: Компанія «Дінай»

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що форми та строки подання звітності з єдиного внеску передбачено Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (наказ Мінфіну N 435 від 14.04.2015 р.).

Якщо ФОП подав до контролюючого органу звітність не за встановленою формою, то відповідно до п. 7 ч. 11 ст. 25 Закону N 2464-VI від 08.07.2010 р. органом ДПС здійснюється накладення на таку особу штрафу у розмірі 10 НМДГ (170 грн). При повторному порушенні протягом року - штраф складатиме 60 НМДГ (1020 грн).

Крім того, згідно з ч. 1 ст. 165¹ КпАП, зокрема, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств незалежно від форми власності, ФОП або особу, яка забезпечує себе роботою самостійно, від 30 до 40 НМДГ (від 510 грн до 680 грн). При повторному порушенні протягом року - штраф від 40 до 50 НМДГ (від 680 грн до 850 грн).

--------------------

Повідомлення Головного управління ДПС у Дніпропетровській області від 06.11.2019 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл