Огляди законодавства
2019.10.09

Змінено процедуру проведення конкурсу на зайняття посад держслужби: роз'яснення від НАДС

Автор: Компанія «Дінай»

З 26.09.2019 р. набрали чинності зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби (N 246 від 25.03.2016 р.), які суттєво впливають на процедуру конкурсного добору. У зв'язку з цим НАДС надало роз'яснення щодо зміни процедури проведення конкурсу на зайняття посад державної служби з 26.09.2019 р.

Зокрема НАДС, звертає увагу, що пунктом 11 Порядку передбачено, що служба управління персоналом державного органу, в якому оголошено конкурс на зайняття посад категорії "Б" або "В", самостійно розміщує через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС, наказ (розпорядження) про оголошення конкурсу та умови його проведення, не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання відповідного наказу (розпорядження).

Крім того, відповідно до пункту 19 Порядку для участі у конкурсі на зайняття посади державної служби особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби, подає через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС необхідну інформацію, а не перелік документів, який передбачався раніше.

Разом з тим НАДС зазначає: особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби категорії "Б" або "В", до 31 грудня 2019 року може подати необхідну інформацію до конкурсної комісії особисто або надіслати її поштою.

--------------------

Роз'яснення Національного агентства України з питань державної служби N 76-р/з від 26.09.2019 р.

 

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл