Огляди законодавства
2019.10.09

Мінсоцполітики про індексацію заробітної плати

Автор: Компанія «Дінай»

Мінсоцполітики надало роз'яснення щодо індексації заробітної плати, зазначивши, що індекс споживчих цін для проведення подальшої індексації обчислюють з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифних ставок (окладів) (п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ N 1078 від 17.07.2003 р.).

Якщо за певною посадою встановлюється діапазон посадових окладів (мінімальний і максимальний), то підвищення посадового окладу у межах цього діапазону, на думку Мінсоцполітики, не повинно призводити до зміни початку обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.

У разі коли відбувається підвищення мінімальних та максимальних посадових окладів у межах діапазону за певною посадою, то, у такому випадку, має змінюватись і місяць початку обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.

----------------------

Лист Міністерства соціальної політики України N 75/0/214-19 від 20.08.2019 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл