Огляди законодавства
2019.10.09

Обмін валюти у готівковій формі пропонують обкласти 1% збором

Автор: Компанія «Дінай»

У Верховній Раді зареєстровано законопроект N 2208 від 03.10.2019 р., метою якого є запровадження загальнодержавного збору на розвиток спорту для вирішення питання додаткового фінансування розвитку спорту в Україні та сприяння зменшенню валютних операцій у готівковій формі, а також забезпечення дієвого контролю за сплатою цього збору з боку контролюючих органів.

Так, документом передбачено внесення змін до ПКУ щодо запровадження загальнодержавного збору на розвиток спорту у розмірі 1% від операцій з купівлі іноземної валюти у готівковій формі.

Законопроектом також передбачено встановлення відповідальності платників збору за здійснення операцій з купівлі іноземної валюти у готівковій формі без видачі розрахункових документів - штраф у розмірі 100% від суми операцій.

--------------------

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження загальнодержавного збору на розвиток спорту " (N 2208 від 03.10.2019 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл