Огляди законодавства
2019.09.11

ВРУ підтримала декриміналізацію фіктивного підприємництва

Автор: Компанія «Дінай»

10 вересня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект N 1080 від 29.08.2019 р., яким пропонується внести зміни до ККУ та КПКУ щодо зменшення тиску на бізнес.

Так, законопроектом передбачається виключити статтю  205 ККУ "Фіктивне підприємництво", за якою визнається кримінально караним створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення видів діяльності, щодо яких є заборона.

Крім того, передбачено підвищити розмір сум фактичного ненадходження до бюджету податків, зборів і інших обов'язкових платежів для встановлення наявності ознак складів кримінальних правопорушень, передбачених ст. 212 ККУ.

--------------------

Проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес" (N 1080 від 29.08.2019 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл