Огляди законодавства
2019.04.15

Уряд розширив перелік заборонених до ввезення на територію України російських товарів

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін розширив перелік товарів походженням із Російської Федерації, на імпорт яких введено ембарго, включивши до нього:

- формалін, карбамідо-формальдегідну продукцію, пружини для візків вантажних вагонів, електричну апаратуру для комутації або захисту електричних кіл (реле), провідники електричні для напруги понад 1000 В;

- банки для консервування, пляшки і скляні ємності для харчових продуктів і напоїв.

Як зазначають в Уряді, відповідні рішення прийнято з метою підтримки відповідних галузей промисловості та недопущення залежності держави від імпорту такої продукції з Російської Федерації.

Крім цього, виконання такої заборони  сприятиме реалізації заходів з економічної протидії країні, яка визнана ВРУ агресором, та забезпеченню захисту національних інтересів, безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, її економічної самостійності, а також відновленню порушених прав, свобод і законних інтересів громадян України.

-----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації" (N 305 від 10.04.2019 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 71 від 12.04.2019 р.

Дата набрання чинності: 22.04.2019 р.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації" (N 306 від 10.04.2019 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 71 від 12.04.2019 р.

Дата набрання чинності: 22.04.2019 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл