Огляди законодавства
2019.03.15

Нацбанк переглянув ціни на депозитарні послуги та знизив вартість окремих тарифів

Автор: Компанія «Дінай»

Нацбанк оновив тарифи на свої депозитарні послуги. В рамках щорічного перегляду цін Нацбанк знизив вартість окремих послуг та привів частину тарифів до обґрунтованого рівня. Нові тарифи наберуть чинності 22 березня 2019 року.

Зокрема, вартість обслуговування розрахунків у цінних паперах, номінованих у гривні, які здійснюються у межах однієї депозитарної установи, знизиться з 300 грн до 50 грн за одну проведену операцію. Окрім цього, замість єдиного тарифу (150 грн) на операції з супроводу погашення чи виплати доходу за цінними паперами запроваджується гнучка тарифікація: 50 грн - для сум до 500 тис. грн, 150 грн - для сум від 500 тис. до 50 млн грн, 500 грн - для сум понад 50 млн грн.

-----------------------

Постанова Правління Національного банку України "Про внесення змін до Тарифів на депозитарні послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, а також на послуги щодо обліку і обігу депозитних сертифікатів Національного банку України" (N 48 від 07.03.2019 р.)

Офіційне опублікування на сайті НБУ: 12.03.2019 р.

Дата набрання чинності: 22.03.2019 р.

 

 


Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл