Огляди законодавства
2019.03.14До уваги суб'єктів ЗЕД!

З 18 березня підприємства обслуговуватимуться через Єдиний казначейський рахунок

Автор: Компанія «Дінай»

У зв'язку із завершенням другої фази Пілотного проекту з переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Держказначействі на ім'я ДФСУ, податківці розповіли про особливості перехідного періоду.

Так, на цей час у кожній митниці ДФС відкриті та діють по два рахунки 3734: окремо для зарахування коштів підприємств та громадян.

З 18 березня 2019 року сплата та зарахування коштів у вигляді авансових платежів (передоплати) підприємств на депозитні рахунки 3734, відкриті на ім'я митниць ДФС (далі - Рахунки митниць), припиняються шляхом блокування можливості надходження коштів на такі рахунки. При цьому до 16 квітня 2019 року залишки коштів на Рахунках митниць підприємства можуть використовувати для сплати митних та інших платежів під час митного оформлення. Після цієї дати залишки коштів підприємств на таких рахунках підлягатимуть поверненню в установленому порядку.

Водночас депозитні рахунки 3734, відкриті на ім'я відповідних митниць ДФС, для зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться громадянами, будуть використовуватись у звичайному режимі.

З метою уникнення випадків зарахування коштів громадянами на "Єдиний казначейський рахунок" податківці звертають увагу на те, що зарахування авансових платежів підприємств та зарахування авансових платежів громадян здійснюватиметься на окремі рахунки.

----------------------

Лист Державної фіскальної служби України N 7141/7/99-99-19-05-03-17 від 05.03.2019 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл