Огляди законодавства
2018.12.06

З якою періодичністю перевірятимуться вантажі, що ввозяться в Україну?

Автор: Компанія «Дінай»

Мінагрополітики затвердило Порядок визначення та застосування періодичності документальних перевірок, перевірок відповідності, фізичних перевірок, лабораторних досліджень (випробувань) вантажів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України, у тому числі з метою транзиту.

Передбачено, що Держпродспоживслужба визначає періодичність зазначених перевірок та досліджень у відсотках від загальної кількості вантажів відповідного виду, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України за календарний рік, та оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті. При цьому проведення таких перевірок повинно відбуватися у спосіб, що не дозволяє оператору ринку передбачити, який вантаж буде піддано відповідним заходам державного контролю.

------------------

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Порядку визначення та застосування періодичності документальних перевірок, перевірок відповідності, фізичних перевірок, лабораторних досліджень (випробувань) вантажів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України" (N 501 від 19.10.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України: 15.11.2018 р. за N 1298/32750 та набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл