Огляди законодавства
2018.12.04

Уряд зробив перший крок до створення Електронного реєстру листків непрацездатності

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін прийняв рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності, в якому накопичуватиметься, зберігатиметься та використовуватиметься інформація про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Задля забезпечення впровадження даного реєстру Мінсоцполітики, МОЗ, Нацслужба здоров'я та ПФУ за участю Фонду соцстраху повинні розробити та внести до 01.02.2019 р. на розгляд Кабміну проект постанови КМУ щодо визначення порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

---------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання Електронного реєстру листків непрацездатності" (N 999 від 28.11.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл