Огляди законодавства
2018.11.30

Уряд затвердив порядок надання інформації про адмінправопорушення у сфері безпеки дорожнього руху

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін визначив процедуру безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адмінправопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), відповідальній особі, зазначеній у ч. 1 статті 142 КпАП (фізособі або керівнику юрособи, за якою зареєстрований транспортний засіб, належному користувачу транспортного засобу).

Так, відповідно до статті 2794 КпАП, відповідальна особа за бажанням безоплатно може звернутися до територіальних органів з надання сервісних послуг МВС з відповідною заявою, в якій зазначає бажаний спосіб отримання інформації та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв'язку та/або адресу електронної пошти.

Передбачається, що інформування про адмінправопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого в автоматичному режимі, або порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованого в режимі фотозйомки (відеозапису), здійснюється шляхом надсилання повідомлення, що містить інформацію про:

- орган, яким прийнято рішення про накладення стягнення за адмінправопорушення;

- посаду, ПІБ особи, яка винесла постанову про таке правопорушення;

- дату прийняття такого рішення (винесення постанови);

- статтю КпАП, вимоги якої порушено;

- ідентифікатор для доступу до інформації, викладеної на офіційному веб-сайті МВС або виконавчого органу відповідної місцевої ради, із зазначенням адреси веб-сайта.

Інформація із зазначених веб-сайтів надається цілодобово через веб-інтерфейс взаємодії з Реєстром адмінправопорушень у сфері безпеки дорожнього руху. При цьому веб-інтерфейс забезпечує можливість здійснювати пошук інформації за такими критеріями, як: номерний знак транспортного засобу, серія і реєстраційний номер бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), особам, за якими зареєстровані транспортні засоби, та/або безпосереднім користувачам таких транспортних засобів" (N 984 від 14.11.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл