Огляди законодавства
2018.11.22

Послуги із перенесення абонентських номерів надаватимуться з 1 травня 2019 року

Автор: Компанія «Дінай»

Більше ніж три роки тому НКРЗІ затвердила Порядок надання послуг із перенесення абонентських номерів (N 394 від 31.07.2015 р.). Однак лише зараз, на виконання пункту 5 розділу I  даного Порядку, НКРЗІ нарешті визначила строк початку впровадження послуг із перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв'язку - з 1 травня 2019 року.

Для цього оператори мобільного зв'язку до 1 лютого 2019 року повинні створити локальні бази даних та підключити їх до централізованої бази даних.

----------------------

Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації "Про визначення строків початку впровадження послуг із перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах рухомого (мобільного) зв'язку, включаючи створення локальних баз даних операторів телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв'язку, та їх підключення до централізованої бази даних" (N 543 від 16.10.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України: 02.11.2018 р. за N 1247/32699

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл