Огляди законодавства
2018.11.22

Змінено Порядок ведення Держреєстру обтяжень рухомого майна

Автор: Компанія «Дінай»

З метою приведення своїх актів у відповідність із законодавчими нормами Уряд вніс деякі корективи до Порядку ведення Держреєстру обтяжень рухомого майна (N 830 від 05.07.2004 р.).

Так, у зв'язку із набранням чинності 07.11.2018 р. Закону "Про електронні довірчі послуги" (N 2155-VIII від 05.10.2017 р.) змінено вимоги до подання заяви про виникнення, зміну, припинення обтяжень, а також про звернення стягнення на предмет обтяження, яка подається в електронній формі. Зокрема, передбачено, що на таку заяву необхідно накладати кваліфікований електронний підпис обтяжувача. При цьому кваліфікований електронний підпис створюється за допомогою засобів кваліфікованого електронного підпису, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання.

Крім цього, передбачено надання посадовим особам органів держвлади автоматизованого доступу до Реєстру з використанням програмних засобів ведення інформаційно-телекомунікаційних систем відповідних органів держвлади за допомогою прикладного програмного інтерфейсу Реєстру.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна" (N 967 від 21.11.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл