Огляди законодавства
2018.11.21

Яку інформацію Мін'юст передаватиме податківцям для розрахунку податків?

Автор: Компанія «Дінай»

З метою забезпечення можливості розрахунку земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також ведення обліку платників податків Мін'юст спільно з Мінфіном затвердили Регламент подання інформації, необхідної для забезпечення ведення обліку платників податків, а також обчислення та справляння податків і зборів.

Цей Регламент визначає порядок та процедуру подання Мін'юстом Державній фіскальній службі України інформації про:

- об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, у тому числі їх частки, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, у тому числі нерезидентів;

- землевласників або землекористувачів;

- об'єкти незавершеного будівництва;

- зміну даних, які включаються до облікової картки фізособи - платника податків.

Інформаційні файли про об'єкти житлової та нежитлової нерухомості формуватимуться та  надаватимуться ДФСУ щокварталу протягом 15 робочих днів після закінчення податкового (звітного) кварталу. До них входитимуть відомості про нерухоме майно, внесені до Держреєстру речових прав на нерухоме майно протягом звітного кварталу.

Інформаційні файли про держреєстрацію прав на земельні ділянки, права власності (постійного користування або оренди) на які зареєстровано після 01.01.2013 р., і про об'єкти незавершеного будівництва також формуватимуться за даними Держреєстру речових прав на нерухоме майно та надаватимуться ДФСУ перший раз - у повному обсязі, надалі - щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, стосовно відомостей, внесених до Держреєстру протягом такого звітного періоду.

Інформаційні файли про зміну даних, які включаються до облікової картки фізособи - платника податків, формуватимуться за даними Держреєстру актів цивільного стану громадян, та надаватимуться ДФСУ перший раз - у повному обсязі, надалі - щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, стосовно відомостей, внесених до Держреєстру протягом звітного періоду.

---------------------

Наказ Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України "Щодо деяких питань подання інформації, необхідної для забезпечення ведення обліку платників податків, а також обчислення та справляння податків і зборів" (N 3424/5/874 від 02.11.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України: 05.11.2018 р. за N 1265/32717

Дата набрання чинності: з дня, наступного за днем офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл