Огляди законодавства
2018.11.16

У 2019 році повістки про виклик підозрюваного друкуватимуть в "Урядовому кур'єрі"

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін визначив газету "Урядовий кур'єр" друкованим засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2019 році розміщуватимуться повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи. Про це повідомляється в розпорядженні N 848-р від 14.11.2018 р.

Прийняте розпорядження дозволить забезпечити відповідно до вимог КПКУ публікацію інформації про процесуальні документи та повістки про виклик підозрюваних або обвинувачуваних, щодо яких здійснюється спеціальне досудове розслідування або спеціальне судове провадження.

--------------------

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про друкований засіб масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2019 році розміщуються повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи" (N 848-р від 14.11.2018 р.)

Дата набрання чинності: 14.11.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл