Огляди законодавства
2018.11.01

Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру зазнав змін

Автор: Компанія «Дінай»

Мін'юст вніс зміни до розділу VI Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (N 1657/5 від 10.06.2016 р.).

Зокрема, визначено, що доступ держорганів, у тому числі судів, органів Нацполіції, органів прокуратури, СБУ, а також органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб до відомостей Єдиного державного реєстру забезпечуватиметься також шляхом автоматизованого доступу з використанням програмних засобів ведення інформаційно-телекомунікаційних систем відповідних держорганів за допомогою прикладного програмного інтерфейсу Єдиного державного реєстру (надається виключно посадовим особам держорганів).

Єдина структура та формат інформаційних файлів, що передаються та приймаються в порядку доступу до ЄДР за допомогою прикладного програмного інтерфейсу, процедури взаємодії інформаційних систем та зміни до них визначаються Мін'юстом та відповідним держорганом шляхом прийняття спільних рішень, які оформлюються окремими протоколами.

--------------------

Наказ Міністерства юстиції України "Про внесення змін до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (N 3374/5 від 29.10.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29.10.2018 р. за N 1223/32675

Дата набрання чинності: з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл