Огляди законодавства
2018.11.01

Затверджено новий реєстр РРО

Автор: Компанія «Дінай»

ДФС затвердила черговий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Новий реєстр включає 89 РРО, дозволених до первинної реєстрації, та 76 РРО, первинну реєстрацію яких заборонено (всього 165 моделей РРО).

Реєстр, як і раніше, містить інформацію щодо кожної моделі: назву, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації в органах ДФС, дату та номер рішення про включення до Держреєстру, а також сферу застосування відповідного РРО.

За окремими позиціями реєстру змінено інформацію щодо заявника чи виробника РРО, а також строків первинної реєстрації в органах ДПС та виведення зазначеної моделі з Держреєстру.

Як і раніше, окремо наводиться Перелік РРО, виключених з держреєстру в 2016-2018 рр., експлуатація яких не дозволяється. Загалом таких РРО 7.

------------------------

Наказ Державної фіскальної служби України "Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій" (N 688 від 22.10.2018 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл