Огляди законодавства
2018.10.31

Держреєстратори проходитимуть анонімне тестування для підтвердження своєї компетентності

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд підтримав ініціативу Мін'юсту щодо запровадження протягом 2019-2020 років експериментального проекту з проведення обов'язкового анонімного тестування осіб, які мають намір здійснювати діяльність держреєстратора прав на нерухоме майно та/або держреєстратора юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань. Проходження такого тестування також буде обов'язковим для держреєстраторів, стосовно яких прийнято рішення про тимчасове блокування доступу до відповідних держреєстрів, перед відновленням доступу до них.

Проведення тестування здійснюватиметься Мін'юстом один раз на місяць окремо у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та у сфері держреєстрації юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань. У разі потреби за рішенням Мін'юсту тестування може проводитися більше ніж один раз на місяць.

Особам, які успішно пройдуть тестування (дадуть правильну відповідь на 75% тестових завдань), видаватимуться сертифікати про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері держреєстрації. Ті ж, хто не складе успішно такий іспит, зможуть повторно звернутися до Мін'юсту та пройти його у будь-який час.

-------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про реалізацію експериментального проекту у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (N 860 від 24.10.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 204 від 31.10.2018 р.

Дата набрання чинності: 31.10.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл