Огляди законодавства
2018.10.30

Оновлено перелік ліків, заборонених до рекламування

Автор: Компанія «Дінай»

З метою запобігання поширенню практики самолікування МОЗ оновило Перелік лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта (N 876 від 06.11.2012 р.). До даного переліку переважно входять ліки від застуди, знеболювальні, а також для лікування шлунково-кишкового тракту.

Так, даний перелік доповнено, зокрема, такими ліками: АБРОЛ, БРОНХО-МУНАЛ П, ВОДА ДЛЯ ІН'ЄКЦІЙ, МЕРАЛІС, МІКСТУРА ДИТЯЧА ВІД КАШЛЮ, МІРАМІСТИН, НАЗОФЕН БЕБІ, ОРАФЕН, ПАНКРЕАТИН-ЗДОРОВ'Я, СЕДАВІТ.

Крім того, із списку ліків виключено: АДЕНОМА-ГРАН, БІСАКОДИЛ-НИЖФАРМ, ВІГОР-САНТО, ВІТАПРОСТ, ВІТАПРОСТ ФОРТЕ, ВІТРУМ ЦИРКУС З ЗАЛІЗОМ, ЗОТЕК тощо.

--------------------

Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта" (N 1689 від 14.09.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10.10.2018 р. за N 1148/32600

Дата набрання чинності: з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл