Огляди законодавства
2018.10.29

Нові правила нарахування субсидій на оплату внесків за встановлення лічильників

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін визначив, що пільги та субсидії на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії надаватимуться виходячи з розміру встановлених виконавчими органами сільських, селищних, міських рад внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку у відповідній будівлі, що сплачуються споживачами комунальних послуг та власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання. Відповідні зміни внесено до постанови КМУ "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" (N 409 від 06.08.2014 р.).

Крім того, передбачено, що субсидії на оплату абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, надаватимуться в межах граничного розміру плати за абонентське обслуговування (ця норма набирає чинності з 01.05.2018 р.).

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. N 409" (N 876 від 24.10.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 202 від 27.10.2018 р.

Дата набрання чинності: 27.10.2018 р., крім деяких норм

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл