Огляди законодавства
2018.10.25

Новації в порядку контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних

Автор: Компанія «Дінай»

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини переглянув порядок здійснення ним контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних.

Зокрема, передбачено, що працівники Секретаріату Уповноваженого та представники Уповноваженого зможуть здійснювати виїзні перевірки лише за наявності іменного доручення, виданого їм Уповноваженим. Раніше такі посадові особи могли здійснювати виїзні перевірки на підставі службового посвідчення та додатка до нього, який підтверджує обсяг повноважень працівника Секретаріату.

-------------------

Наказ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини "Про внесення змін до Порядку здійснення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних" (N 55/02-18 від 19.09.2018 р.)

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл