Огляди законодавства
2018.10.24

Запроваджено експеримент з онлайн-продажу дозволів на користування надрами

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд прийняв рішення про реалізацію Державною службою геології та надр експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів та затвердив Тимчасовий порядок реалізації даного експериментального проекту.

Передбачено, що проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами уже з 24 жовтня 2018 року здійснюється виключно відповідно до затвердженого Тимчасового порядку. Водночас, якщо оголошення про аукціон опубліковано до 24 жовтня 2018 року, то його проводитимуть відповідно до Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою КМУ N 594 від 30.05.2011 р.

Зазначимо, що такий експериментальний проект проводитиметься до 1 грудня 2019 року.

Крім цього, Уряд вніс корективи до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами (N 615 від 30.05.2011 р.). Даними змінами визначено додаткову підставу зупинення дії дозволу - неотримання висновку з оцінки впливу на довкілля у випадках отримання дозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ).

Також додатково передбачено, що внесення змін до дозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі промислову розробку родовищ, за результатами оцінки впливу на довкілля здійснюється на підставі інформації Мінприроди в п'ятнадцятиденний строк з дня її надходження до Держгеонадр.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів" (N 848 від 17.10.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 198 від 23.10.2018 р.

Дата набрання чинності: 23.10.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл