Огляди законодавства
2018.10.24

Переглянуто механізм легалізації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін відкоригував порядок використання та легалізації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади.

Змінами, зокрема, визначено поняття "ліцензійна комп'ютерна програма", "ліцензія на використання комп'ютерної програми", "оновлення комп'ютерної програми" та "правовласник". Крім того, встановлено вимоги до ліцензійних комп'ютерних програм, що забезпечують функціонування органу виконавчої влади, та проведення їх державної експертизи у сфері захисту інформації та оформлення відповідних карток на ці програми. Також змінами вдосконалено процедуру інвентаризації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади та фінансування заходів з їх легалізації.

Установлено, що органи виконавчої влади самостійно приймають рішення щодо модернізації інформаційно-телекомунікаційних систем, власниками (розпорядниками) яких вони є.

Атестати відповідності комплексних систем захисту інформації інформаційно-телекомунікаційних систем, модернізація яких у зв'язку з набуттям чинності вищезазначеними змінами не здійснюється, зберігають чинність протягом строку їх дії.

----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 р. N 1433 і від 4 березня 2004 р. N 253" (N 851 від 10.10.2018 р.)

Дата набуття чинності: з дня офіційного опублікування, за винятком окремих норм

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл