Огляди законодавства
2018.10.19

Розширено перелік категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Автор: Компанія «Дінай»

Президент підписав Закон N 2576-VIII щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Відповідні зміни передбачено до абзацу чотирнадцятого частини першої статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" (N 375-VI від 04.09.2008 р.).

Так, до переліку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, і відповідно мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів, включено дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків, та дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи.

--------------------

Закон України "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки" (N 2576-VIII від 02.10.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" N 197 від 19.10.2018 р.

Дата набрання чинності: 19.01.2019 р., крім деяких норм

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл