Огляди законодавства
2018.10.09

За знищення європейського лося - штраф 130 тис. грн

Автор: Компанія «Дінай»

Кабмін встановив відповідальність за незаконне добування, знищення або пошкодження лося європейського, занесеного до Червоної книги України, у вигляді штрафу у розмірі 130 тис. грн. Відповідні зміни передбачено до постанови КМУ N 1030 від 07.11.2012 р. щодо розміру компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання).

Варто зауважити, що це найбільший штраф за вбивство рідкісної тварини в Україні. Такий самий доведеться заплатити за вбивство зубра і бурого ведмедя.

Нагадаємо, що наказом Мінекології N 481 від 19.12.2017 р. європейського лося внесено до Червоної книги України.

--------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2012 р. N 1030" (N 796 від 03.10.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня її офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл