Огляди законодавства
2018.10.05

Затверджено новий порядок реєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу

Автор: Компанія «Дінай»

З метою удосконалення процедури обліку безробітних у центрі зайнятості Уряд затвердив новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Серед новацій даного Порядку - введення інституту кар'єрного радника - співробітника центру зайнятості, який забезпечує організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.

Крім цього, в роботі служби зайнятості запроваджується профілювання безробітних та шукачів роботи, яке передбачає систему оцінки ступеню мотивації особи до праці, попиту на її професію на ринку праці, можливості працевлаштування, ризику тривалого безробіття та визначення обсягу і видів послуг, що надаватимуться, з метою інтеграції таких осіб до ринку праці.

Також передбачається ведення індивідуальних планів надання послуг та працевлаштування - програма дій зареєстрованого безробітного та кар'єрного радника.

----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу" (N 792 від 19.09.2018 р.)

Дата набрання чинності: 01.01.2019 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл