Огляди законодавства
2018.10.04

Затверджено нові правила заповнення імміграційної картки

Автор: Компанія «Дінай»

МВС наказом N 697 від 22.08.2018 р. визначило нові правила заповнення імміграційної картки іноземцями та особами без громадянства. Відтепер форма імміграційної картки заповнюватиметься також у випадку, якщо іноземці є громадянами держави міграційного ризику, або особи без громадянства постійно проживають у державі міграційного ризику.

Визначено, що частини "Прибуття" (IN) та "Вибуття" (OUT) імміграційної картки заповнюватимуться іноземцем (особою без громадянства) на кожну особу окремо незалежно від віку, не тільки в пункті пропуску через держкордон під час в'їзду в Україну та у транспортному засобі міжнародного сполучення, а й у будь-якому іншому місці в разі завантаження та друку форми імміграційної картки з офіційного веб-сайту Держприкордонслужби (dpsu.gov.ua).

Крім того, допускається заповнення імміграційної картки особою, яка супроводжує іноземців (осіб без громадянства), які є особами з інвалідністю та/або малолітніми дітьми або неспроможні заповнити імміграційну картку з інших причин.

У разі втрати або пошкодження заповненої частини "Вибуття" (OUT) імміграційної картки іноземець (особа без громадянства) повинен звернутися із запитом до органу Держприкордонслужби для підтвердження ним дотримання правил і строку перебування на території України. Орган Держприкордонслужби видає іноземцю (особі без громадянства) довідку з інформацією про перетинання ним держкордону, в якій зазначаються відомості за такими реквізитами: "громадянство іноземця або особи без громадянства", "ПІБ", "дата народження", "серія, номер документа", "дата і час перетинання держкордону", "назва пункту пропуску (пункту контролю) через держкордон", "напрямок перетинання держкордону".

Даним документом також оновлено форму імміграційної картки.

--------------------

Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Положення про імміграційну картку" (N 697 від 22.08.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.09.2018 р. за N 1058/32510

Дата набрання чинності: з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл