Огляди законодавства
2018.10.02

Президент підписав "антипіратський" закон про видачу контрольних марок

Автор: Компанія «Дінай»

З метою удосконалення процесу маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних Президент підписав Закон N 2514-VIII, який спрямований на створення додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб'єктів авторського права. Зміни передбачено до статті 5 Закону "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних" (N 1587-III від 23.03.200 р.).

Зокрема, зміни стосуються порядку подання заяви для одержання контрольних марок, а також оприлюднення центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності, інформації про заявників та відповідних примірників аудіовізуальної продукції.

Відтепер Мінекономрозвитку протягом трьох робочих днів з дня видачі контрольних марок оприлюднюватиме на своєму офіційному веб-сайті перелік найменувань примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних встановленого зразка із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках (мовою, що використовується для оригіналу відповідного примірника), дані про заявника (для юособи - повне найменування, юридичну та поштову адреси, дату держреєстрації та ідентифікаційний код, для ФОП - ПІБ, дату держреєстрації ФОП, реєстраційний номер картки платника податків), щодо якого прийнято рішення про видачу контрольних марок, кількість виданих контрольних марок, їх серії, номери, дату їх видачі.

--------------------

Закон України "Про внесення змін до статті 5 Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних" (N 2514-VIII від 04.09.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня, наступного за днем його опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл