Огляди законодавства
2018.10.01

Визначено порядок надання інформації з ЄДР про зареєстровані ТЗ та їх власників НАЗК

Автор: Компанія «Дінай»

Затверджено Порядок надання МВС інформації з Єдиного державного реєстру про зареєстровані транспортні засоби та їх власників НАЗК. Зокрема, визначено, що НАЗК формує та передає до МВС запити щодо:

- належності транспортного засобу особі;

- прав власності особи на транспортний засіб;

- реєстраційних операцій, здійснених особою за період, зазначений у запиті;

- реєстраційних операцій з транспортним засобом за період, зазначений у запиті.

МВС зі свого боку забезпечує автоматизовану обробку отриманих запитів і залежно від результату їх обробки формує та передає до НАЗК в електронному вигляді:

- відповідь на запит;

- повідомлення про відсутність інформації в ЄДР;

- повідомлення про наявність інформації тільки в паперовому вигляді.

При цьому запити та відповіді на запити надсилаються в паперовому вигляді на поштові адреси суб'єктів інформаційних відносин (МВС, НАЗК) у разі наявності в них інформації з обмеженим доступом або наявності запитуваної інформації тільки в паперовій формі.

Варто зауважити, що інформація, яка передається, обробляється з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних та використовується НАЗК виключно з метою реалізації ним повноважень та прав, передбачених Законом "Про запобігання корупції" (N 1700-VIІ від 14.10.2014 р.), і не може бути передана третій стороні, якщо інше не передбачено законом.

--------------------

Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Порядку надання Міністерством внутрішніх справ України інформації з Єдиного державного реєстру про зареєстровані транспортні засоби та їх власників Національному агентству з питань запобігання корупції" (N 689 від 21.08.2018 р.)

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції "Про затвердження Порядку надання Міністерством внутрішніх справ України інформації з Єдиного державного реєстру про зареєстровані транспортні засоби та їх власників Національному агентству з питань запобігання корупції" (N 1843 від 21.08.2018 р.)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.09.2018 р. за N 1038/32490

Дата набрання чинності: з дня його офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл