Огляди законодавства
2018.09.28

Змінено порядок розрахунку компенсації військовим за належне їм житло

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд вніс зміни до Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення (N 728 від 02.09.2015 р.). Корективами запроваджено єдиний підхід до встановлення коефіцієнтів, що застосовуються під час розрахунків розміру такої грошової компенсації.

Так, під час розрахунку компенсації застосовуватиметься опосередкована вартість будівництва житла за регіонами України. При цьому для великих міст вона збільшуватиметься на визначений коефіцієнт, а саме:

- для Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова в - 1,75 раза,

- для обласних центрів, а також міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб - в 1,5 раза,

- для міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. осіб - в 1,25 раза.

-------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до пункту 8 Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення" (N 771 від 29.08.2018 р.)

Офіційне опублікування: "Урядовий кур'єр" N 181 від 27.09.2018 р.

Дата набрання чинності: 27.09.2018 р.

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл