Огляди законодавства
2018.09.25

Компенсацію за придбану в 2017 році сільгосптехніку можна буде отримати в 2018 році

Автор: Компанія «Дінай»

Уряд передбачив можливість надання у 2018 році часткової компенсації за техніку та обладнання вітчизняного виробництва (в розмірі 20% їх вартості без ПДВ) сільськогосподарським товаровиробникам, які придбали їх у 2017 році, але з незалежних від них причин не отримали зазначені виплати. Інформацію про таких сільгоспників уповноважені банки повинні подати Мінагрополітики. Нагадаємо, що раніше передбачалася можливість отримання такої компенсації лише за техніку та обладнання, придбані в грудні 2017 року.

Крім цього уточнено, що часткова компенсація надаватиметься сільгосптоваровиробникам через уповноважені банки, які підписали з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва. При цьому уточнено, що такий Меморандум можуть підписати лише банки, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Раніше компенсація надавалася через державні банки або банки, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належить державі.

Відповідні зміни внесено до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва N 130 від 01.03.2017 р.

----------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" (N 760 від 19.09.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл