Огляди законодавства
2018.09.24

Заступник голови ДФС зможе приймати рішення про розстрочку ПДВ

Автор: Компанія «Дінай»

Нагадаємо, що з 01.01.2018 року набрали чинності зміни до ПКУ щодо розстрочення сплати ПДВ при ввезенні на митну територію України обладнання за переліком згідно з пунктом 65 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ, яке ввозиться платником податку для власного виробництва на території України.

Пізніше постановою N 85 від 07.02.2018 р. Кабмін затвердив й відповідний порядок. Серед іншого, даним порядком передбачалося, що рішення про розстрочення сплати ПДВ на суму понад 1 млн грн під час імпорту обладнання для власного виробництва приймається лише за погодженням з Головою ДФС протягом 25 робочих днів з дати надходження заяви. І ось тепер з метою забезпечення своєчасності отримання такого рішення Уряд передбачив можливість його погодження не лише Головою ДФС, а і його заступником.

-------------------

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 5 Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов'язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України" (N 751 від 19.09.2018 р.)

Дата набрання чинності: з дня її офіційного опублікування

Той і інші огляди читайте без обмежень в програмах Дінай
(c) Відтворення матеріалів у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії «Дінай». Виключенням є використання RSS-каналу
(c) Безкоштовне розміщення оглядів новин законодавства на інших сайтах можливе лише після отримання письмового підтвердження та за умови дотримання наших вимог до оформлення. Отримати дозвіл